درباره ما

افتخار این را داریم با اعتماد شما بانک کتاب كتابيكو به یکی از معتبرترین سایت های ارسال کتاب-DVD کمک آموزشی کشور ارتقا یافته ایم .مجموعه انتشارات ارایه شده در سایت بانک کتاب آلبرگ : گاج، قلم چی، الگو،مبتکران، خیلی سبز، مهروماه، گل واژه، فاگوزیست، کلک معلم ساجدی, دریافت, خوشخوان, علمی فار, تک رقمی ها, سفیرخرد, تخته سیاه و سایر ناشران آموزشی و کمک آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی (پیش دبستان, ابتدایی, متوسطه, دبیرستان, پیش دانشگاهی و کنکور ) خواهد بود

بانک کتاب كتابيكو ،به روزترین فروشگاه آنلاین کتاب (بیش از 2000 جلد کتاب)،با بیش از ده سال تجربه فروش حضوری پایتخت ایران (تهران) و با تامین نیاز مشتریان برآن شدیم فروش اینترنتی خود را نیز آغاز کنیم.با خرید از ما همواره از تخفیف های ویژه و مناسبتی برخوردار خواهید بود و بیشترین تخفیف خرید کتاب را در میان همکاران برای شما به ارمغان می آوریم. دسته بندی کتاب ها صورت درسی ،غیر درسی،کمک آموزشی،کنکوری و دانشگاهی می باشد. و همکاری ما با انتشارات های مختلفی از جمله:مبتکران|نشر الگو| خیلی سبز|مهروماه|قلمچی|منتشران| علامه حلی و…. می باشد .

خرید کتاب از کتابفروشی ها همواره متناسب با نیاز افراد انجام می شود. آنچه که امروز از آن به عنوان خرید آنلاین کتاب یاد می شود، روشی تسهیل شده در سفارش و درخواست کتاب مورد نظر از سایتی است که بسیاری از کتاب های مورد نیاز اقشار مختلف را داشته باشد.

سایت بانک کتاب كتابيكو تنوع بسیاری در مجموعه ی کتاب های خود داشته به نحوی که بسیاری از کتب از جمله کتب مورد نیاز کنکور و کمک درسی های دیگر را از انتشارات مختلف در سایت فروشگاهی خود فراهم نموده است.

با خرید آنلاین از ما این امکان را به مشتریان می دهیم تا با صرف وقت و هزینه های جانبی کمتری بتوانند بهترین کتاب مورد نیاز خود را در حوزه ی درسی و در تمام مقاطع و رشته های تحصیلی گوناگون پیدا کنند.

از این رو در این سایت ضمن امکان خرید آنلاین کتاب، می توان از قیمت انواع کتاب ها در حوزه های مختلفی همچون رمان ها و کتاب های عمومی نیز اطلاع پیدا کرد.

از دیگر ویژگی های بسیار مهم، راهنمایی افراد برای خواندن صحیح و درک درست مطالب انواع کتابی های تحصیلی می باشد که در کنار کمک به یافتن کتاب مورد نظر، مشاوره هایی در زمینه ی سبک درست خواندن مطالب درسی و علمی را در پایه های مختلف درسی دارند.

با خرید آنلاین کتاب،با پرداخت کمترین هزینه نسبت به مراجعات حضوری به کتابفروشی ها کمک می کنیم تا دانش آموزان بتواند به راحتی کتاب مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

در کنار خدمات گفته شده،انجام مشاوره ویژه ی کنکوریان نیز از دیگر خدمات ما ذر این زمینه می باشد.این موضوع کمک می کند تا در کنار گرفتن مشاوره و راهنمایی برای خرید درست کتاب کمک درسی مورد نظر، بتوان از مشاوره های ویژه ی دوران کنکور نیز بهره مند شد.

این مشاوره در قالب راهنمایی مشاوران این سایت برای درک درست مطالب درسی کنکور و اجرای درست برنامه ها برای گذراندن این دوران حساس و مهم است.

می توانید با خرید آنلاین کتاب مورد نظر از بانک کتاب شبانه روزی كتابيكو، از مشاوران این سایت در جهت راهنمایی برای برنامه ریزی جهت مطالعه ی درست کتاب و همچنین برخی مشاوره های کنکوری نیز بهره مند شد.

در سایت مذکور علاوه بر قسمت های مختلف برای یافتن راحت تر کتاب مورد نظر و امکان سفارش و خرید آنلاین کتاب در قسمت بانک کتاب،  قسمت وبلاگ نیز ایجاد شده است تا مراجعه کنندگان به این سایت از اخبار و اطلاعات گوناگون پیرامون مباحث درسی نیز بهره مند شوند

فهرست
فاقد هرگونه کانال تلگرامی می باشیم
+